aLayına isyan öLümüne ultrAslan [u]L[A]n
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aLayına isyan öLümüne ultrAslan [u]L[A]n

ultrAslan [u]L[A]n

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Galatasaray divanı toplandı

YazarMesaj
ultrAslan_yŞm

ultrAslan_yŞm

Galatasaray divanı toplandı Empty
MesajKonu: Galatasaray divanı toplandı   Galatasaray divanı toplandı I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 3:54 pm

Galatasaray Kulübü aylık olağan Divan Kurulu toplantısı Başkan Adnan Polat'sız yapıldı.

Polat, Divan Kurulu toplantısına katılmayınca bazı üyelerinden tepki gördü. Konuşmacılar Divan Kurulu toplantısı için uzak yollardan geldiklerini ancak beklenen ilgiyi göremedikleri için üzüldüklerini söylediler. Divan toplantısı daha önce görülmemiş bir şekilde kısa sürerek bir saatte sona erdi. Toplantıda söz alan yeni stadın inşaatını yapan Eren Talu'nun babası Erdem Talu, finans sıkıntısının çözüldüğünü ve Galatasaray'ın planlandığı gibi yeni stadına kavuşacağını belirtti.

Toplantıya yönetim adına en yetkili isim olarak ikinci başkan Mehmet Helvacı katıldı. Helvacı, yaptığı konuşmada, 'Stadyumumuzda beklemediğimiz bazı aksaklıklar oldu. Ama bu hafta itibariyle çalışmaların az da olsa başladığını gördük. Biz önümüzdeki seneyi de Ali Sami yen stadında geçireceğiz. 2010 - 2011 sezonunda da yeni stadımızda oynayacağız' açıklamasını yaptı.

Helvacı; Pazar günkü Fenerbahçe derbisine yönelik yaptığı açıklamada ise "Yenilmeyeceğimizi düşünüyorum. Bizim açımızdan iyi bir maç olacağını ve arzu ettiğimizi alacağımızı umuyorum" dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray TV
» Galatasaray Binicilik
» Galatasaray Satranç
» Galatasaray Yelken
» Galatasaray Kurek